Молот Тора та кільце Соломона - у Краматорську переселенець виготовляє ексклюзивні ювелірні прикраси

  • Віталій Тарабарін

Підприємець Віталій Тарабарін у Краматорську заснував власну ювелірну майстерню, зараз має клієнтів з різних куточків України та Європи і готується здивувати замовників новими ексклюзивними виробами.

З Горлівки Віталій Тарабарін переїхав у 2015 році, повідомляє «Бізнес-Схід». Вдома чоловік працював у ювелірній майстерні, поступово набув досвіду від колег, також вчився самотужки. За грантової допомоги чеської організації “Людина в біді” у 2016 році Віталій вирішив заснувати власну справу у Краматорську.

“Певний набір інструментів у мене був, я ще докупив необхідне і відкрив майстерню, грантові гроші у 20 000 гривень допомогли у цьому”, - розповів підприємець про початок власної справи на новому місці.

З 2016 року Віталій ремонтує ювелірні вироби та виготовляє ексклюзивні прикраси для клієнтів на замовлення.

892.jpg

“Я одразу вирішив, що буду робити щось авторське, чого не роблять на ювелірних заводах. Наприклад, виготовляв амулет - молот Тора, робив також кільце Соломона, на ньому була його відома фраза – “Все пройдет. И это тоже”, - сказав ювелір.

Серед замовлень є срібні бусини з молитвою на них, зараз майстер завершує робити підвіску-машину, на якій будуть рухомі частини. Цей виріб можна розглядати як медитацію для антистресу.

“Спочатку я виливаю вироби у віск, потім переношу у метал – срібло чи золото. Зараз люди замовляють багато речей комбінованих, з дорогоцінним камінням, інколи самі надсилають екскіз, часто просять допомогти у розробці”.

Замовлення ювелір має з різних куточків України, США, Канади, Європи.

893.jpg

Торік підприємець взяв участь ще в одному гранті – від Міжнародної організації з міграції. Зараз очікує фінансування, яке витратить на нове обладнання для розширення можливостей свого бізнесу. 2500 євро - це грантова підтримка, також Віталій має внести власні гроші на умовах співфінансування.

“Це обладнання дозволить мені виготовляти прикраси новим способом, зможу робити нові унікальні речі. Люди зараз замовляють багато ексклюзиву, хочуть мати в одному екземплярі, лише собі”, - поділився Віталій.

Бізнес-Схід

Подписывайтесь на наши страницы в Facebook, Twitter

Загрузка...