У дитячих таборах Святогір'я проходять "поліцейські уроки"

  • У дитячих таборах Святогір'я проходять "поліцейські уроки"

В оздоровчих таборах, що знаходяться на території Святогірська, одночасно відпочиває більше тисячі дітей з різних частин регіону. Крім розважальних заходів, з ними регулярно проводяться інформативні заняття, організовані правоохоронцями.

"Поліцейські уроки" присвячені питанням безпеки - на них дітям нагадують про те, як поводити себе у побуті, на відпочинку та на воді. Розповідають про правила безпечної поведінки та про необхідність дотримання дисципліни на території оздоровчого закладу.

За перший місяць літа було зафіксовано два правопорушення – у двох дітей зникли мобільні телефони. Згодом гаджети були повернуті. Щоб уникнути подібних подій поліцейські приділяють підвищену увагу профілактичній роботі з вихованцями оздоровчих центрів. Спілкуючись практично з усіма дітьми, які перебувають у таборах, правоохоронці у легкій і доступній формі розповідають їм про кримінальну та адміністративну відповідальності для неповнолітніх.

Співробітники поліції переконані, що вести профілактику потрібно не тоді, коли діти вже вчинили проступок, а задовго до цього. Тому безпека та виховання сучасних підлітків має стати не тільки завданням поліції, але і батьків, вчителів та громадськості.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Подписывайтесь на наши страницы в Facebook, Twitter

Загрузка...