В Донецкой области полицейские разыскали всех пропавших детей

  • полицейские разыскали всех пропавших детей

320 неповнолітніх були знайдені та повернені додому відразу - упродовж доби. Усього за 5 місяців цього року розшукано 334 дитини, зниклих безвісти.

Щодня поліцейські приймають в середньому 5 повідомлень про зникнення дітей. Це надзвичайна подія, тому на пошуки задіються всі можливі сили поліції, залучаються ЗМІ та громадськість.

Завдання - знайти дитину в найкоротший час, бо це зменшує ризик того, що вона потрапить у біду. Поліція закликає дорослих якнайскоріше повідомляти про зникнення малечі, не витрачаючи час на самостійні пошуки.

96% зниклих дітей правоохоронці розшукали вже у перші години після звернення батьків. Жоден не став жертвою злочинів. Але мало повернути дитину додому – потрібно зробити так, аби це більше не повторилося.

Найчастішими причинами, чому діти опиняються на вулиці, є недбалість чи неувага батьків або конфлікти з рідними.

За словами начальника відділу ювенальної превенції поліції області Катерини Шнейдер, з’ясувалося, що у дитини проблеми з однолітками та у навчанні, через що її відраховують з технікуму. Дівчинка зізналася правоохоронцям, що думала про непоправний крок.

В результаті ювенальний поліцейський вмовив адміністрацію навчального закладу не відраховувати ученицю та узяв її на поруки. З неповнолітньою та її родиною проведено бесіду, та відтепер поліція стежитиме за долею підлітка.

Усього з початку року до поліції надійшло 334 повідомлення про зникнення дітей. Місцезнаходження усіх встановлено, з них троє, за попередньою інформацією, перебувають на тимчасово окупованій території з своїми рідними.

Подписывайтесь на наши страницы в Facebook, Twitter

Загрузка...